UV Lambalar

Philips Yedek UV Lambalar

Philips Yedek UV Lambalar;

Philips Yedek UV Lambalar, ürettikleri UV enerjisinin çok büyük kısmını mikroorganizmalar üzerine en öldürücü etkili dalga boyu olan 264 nanometreye yakın tayflarda kullandıkları için tercih edilmektedirler. Bu lambaların ömürler 8000 ile 12000 saat arasında değişmektedir.

Philips UV lamba sistemleri ile sudaki ve havadaki zararlı mikroorganizmaları oldukça başarılı bir şekilde yok edebilirsiniz. Son 15 yılda birçok firmanın vazgeçilmezi olan Philips UV lambalarını, Philips güvencesiyle firmamızdan temin edebilirsiniz.

 

Hava ve su arıtmasında aktif olarak kullanılan UV lambalar, endüstriyel ve evsel su arıtmasında, yüzme havuzlarında, akvaryumlarda, seracılıkta, balık havuzları vb. gibi birçok sektörde güçlü bir filitrasyon olarak kullanılmaktadır.

Philips UV lambaları tıbbi ortamlar içinde iyi bir dezenfektandır. Hastanelerden kaynaklanan enfeksiyonlar hastaları, kaldıkları süre boyunca %10’a kadar etkiler. Yaklaşık bu enfeksiyonların %20’si kirlenmiş yüzeyler ve hava yoluyla bulaşır. Philips UVC lambaları içeren dezenfeksiyon sistemleri hava ve yüzeyleri dezenfekte etmek için ideal güce sahiplerdir.

Philips yedek UV lamba
UVA/B Düşük Basınç Lambalar

Teknik Uygulamalar İçin Philips UVA Lambaları.

TUV lambalar-p
TUV Lambalar

Düşük Fiyatlı Philips UVC Lambaları.

TUVN Lambalar-p
TUVN Lambalar

Düşük Fiyatlı Modifiye Philips Lambalar.

Parçalanma Korumalı TUVN Lambalar-p
Parçalanma Korumalı TUVN Lambalar

Gıda Endüstrisinde Kullanılmak Üzere Kırılma Korumalı Philips UV Lambalar.

Talep Oluştur

Talepleriniz için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

    Lütfen Ürün Seçiniz (gerekli)

    Adınız (gerekli)

    Epostanız (gerekli)

    Talebiniz