uv dezenfeksiyon hakkımızda

Hakkımızda

UV Filtrasyon sistemleri ve hakkımızda;

 

UV Teknik, Agri Makina çatı firmamız bünyesinde UV teknolojileri konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuş olup, Almanya merkezli UV-Technik Speziallampen Gmbh firmasının Türkiye satış temsilciliğini yürütmektedir.

 

UV-Teknik olarak UV sterilizasyonu, UV iyileştirmeleri, UV dezenfeksiyonu ve IR kurutma sanayisi üreticileri ve satıcıları için güçlü çözüm ortaklıkları yapmak amacındayız.

 

UV teknolojileri endüstride sayısız kullanım alanına sahiptir. Müşterilerimize UV lambaları, elektronik balastları, sualtı tüpleri, uv sensorleri ve benzeri tamamlayıcı ürünleri sunmaktayız. Ürün yelpazemiz Avrupa menşeili ve geniş kapsamlı olup, sürekli genişlemektedir.

 

UV teknolojileri tüm spektrumlarda UV lambalarının, satışı ve montajını gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda özel üretim olarak düşük ve orta basınç UV lambaları ve UV filtrasyon sistemlerinin satışını da yapmaktayız.

 

Ana amacımız, müşterilerimizin kendilerine özel ve en uygun fiyatlı çözümleri sunmaktır. Bu görevin yerine getirilmesinde satış temsilciliğini yaptığımız UV Technick Speziallen Lampe konusunda uzman kadroya sahip olmanın yanı sıra; endüstriyel çözüm ortakları, üniversite ve üniversitelerin uygulamalı bölümleriyle çok yakın işbirliği yapmaktadır.

 

Tüm bunlara ek olarak, Türkiye temsilciğini yapmakta olduğumuz UV-Technik Speziallampen GmbH firması Philips’in ana dağıtımcısı ve partneridir. Bu özelliğimiz, çok geniş bir ürün yelpazesine sahip Philips UV lambalarını da müşterilerimize çok rekabetçi fiyatlarla sağlayabileceğimiz anlamına gelmektedir.

 

Firmamız, ürünlerimiz ve uygulama alanlarına yönelik tüm soru ve ihtiyaçlarınız için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.