uv dezenfeksiyon hakkımızda

Hakkımızda

Uv Teknik, UV teknolojileri alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuş olup, UV teknolojisi ile dezenfeksiyon ve arıtma uygulamaları, proses iyileştirmeleri yaparak üreticiler, kullanıcılar ve satıcılar için güçlü çözüm ortaklıkları sunan bir firmadır.

 

Almanya merkezli UV-Technik Speziallampen Gmbh firmasının Türkiye satış temsilciliğini yürütmektedir. Firma, konusunda uzman kadroya sahip bir lamba üreticisidir. Endüstriyel çözüm ortakları, üniversiteler ve üniversitelerin uygun bölümleri ile çok yakın iş birliği yapmaktadır.

 

UV teknolojileri endüstride sayısız kullanım alanına sahiptir. Müșterilerimize UV lambaları, elektronik balastları, su altı daldırma tipleri, uv sensörleri ve benzeri tamamlayıcı ürünleri sunmaktayız. Ürün yelpazemiz Avrupa menșeili ve geniș kapsamlı olup, sürekli gelişen teknoloji ile genişlemektedir.

 

Firmamız, sektörde deneyime sahip kadrosu ile faaliyet alanlarındaki teknolojik gelişmeleri sürekli yakından takip ederek verimleri yüksek dezenfeksiyon sistemleri uygulanması konusunda yoğun çalışmalar yürütmektedir. Uygulamalarımızda arıtma ve çevre teknolojileri sektöründe uzmanlığı kanıtlanmış firmaların ürünleri kullanılmakta ve sorunsuz, işletilmesi kolay tesisler kurulmaktadır.

 

POLİTİKAMIZ

 

  • Su ve enerji alanında hızla tükenen kaynakları koruma bilinci ile çözümler sunarak, ülke ve dünya ekonomisine fayda sağlamak
  • Teknolojinin sağladığı avantajlardan faydalanarak doğaya saygılı doğa dostu yöntemler hakkında müşterilerimizi bilinçlendirmek ve çözümleri ulaşabilir kılmak.
  • Özellikle endüstri ve turizmde su dezenfeksiyonu için kimyasal madde harcamak yerine gelişen teknolojiyi kullanarak daha güvenli ve düşük maliyetli çözümler sunmak.
  • Müşterilerimizin kendine tarafımızca özel, uygun fiyatlı ve kolay elde edilebilir çözümlere ulaşmasını sağlamak.
  • Sürekli değişen ve artan gereksinimlere en doğru ve hızlı şekilde, müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilecek kalite ve özelliklere sahip kalıcı çözümler sağlıyor olmak.

 

Firmamız, ürünlerimiz ve uygulama alanlarına yönelik tüm soru ve ihtiyaçlarınız için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.