UV hava filtresi

UV Hava Filtresi

UV Hava Filtreleri

UV Hava Filtreleri

UV Hava Filtresi;

 

Birçok insan günün çoğunu kapalı alanlarda (iş, okul veya evde) geçirir. Test sonuçları kapalı alanlarda açık alanlara göre daha çok bakteri, virüs ve küf bulunduğunu göstermektedir. Kapalı alanlardaki hava genellikle yetersiz havalandırılır, toz doludur ve bu da birçok kirletici madde taşıdığı anlamına gelir. Bakteri, virüs, küf ve polenlere ilave olarak havada sigara dumanı, yiyecek ve evcil hayvan kokuları ve egzoz dumanı bulunabilir. Bu tür bulaşıcı maddelerden yüksek miktarlarda bulunması, en bilinenleri grip ve astım olan bir dizi değişik hastalık için uyarıcı bir mekanizma gibi çalışır.

 

UV Hava Filtresi, klima ve havalandırma sistemi olan tüm ortamlarda havayı dezenfekte amacıyla kullanılan UV filtre sistemleridir. Gıda, ilaç ve kozmetik sektöründe çeşitli amaçlarda kullanılmaktadır. Bazı örnekler verecek olursak; Üretim ve hazırlık, depolama, ambalaj, paketleme, soğuk zincir, havalandırma vs…

 

Ayrıca, ameliyathane, yoğun bakım, laboratuvar ünitelerinde de havayı temizlemek amacıyla UV Hava Filtresi tercih edilir.

 

Mikrobiyolojik kontaminasyon sonucu oluşabilecek kirlenmelere karşı tam güvenli ve etkili bir hava sterilizasyonu sağlar. Farklı alanlarda da kullanımı çoğalmakta ve gelişmektedir. Veteriner amaçlı kullanımlar, hayvan yetiştirme üretim çiftlikleri, evlerde hasta odaları, ofisler ve akıllı binalarda bunlara dahildir.

Talep Oluştur

Talepleriniz için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

    Adınız (gerekli)

    Epostanız (gerekli)

    Telefon (gerekli)

    Talebiniz